В деяких комплексних програмах листкового підживлення від INTERMAG пропонуються на вибір дві технології:

  • інтенсивна (дорожча, проте дозволяє отримати найбільш якісний врожай);
  • мінімальна (більш економна, дозволяє отримати оптимальні показники врожаю при мінімальних затратах).

Вибір технології залежить від технічних можливостей господарства, кількості обробок ЗЗР, культури рільництва в цілому; але перш за все – від фінансових можливостей.

Вироблені підприємством INTERMAG добрива сумісні з більшістю доступних на ринку пестицидів. Щорічно актуалізується “Таблиця змішування добрив з ЗЗР“, а для більш комфортної роботи з асортиментом пропонується також “Таблиця взаємного змішування добрив“.

Отже, готуючи бакову суміш з використанням кількох добрив для позакореневого підживлення + ЗЗР, не забувайте спочатку перевірити їх на взаємну змішуваність !

Оскільки виконати перевірку на змішуваність з усіма доступними на ринку ЗЗР фізично неможливо, існує імовірність того, що в наших таблицях Ви не зможете знайти відповідного набору компонентів.

У випадку відсутності інформації по суміші, яка Вас цікавить і складається з кількох компонентів як правило від різних виробників і постачальників, пропонуємо застосувати перевірений “дідівський” метод: приготувати невелику кількість пробного розчину з необхідних складників з дотриманням пропорцій і концентрацій кожного з них. Після цього поставити ємність з робочим розчином в тіні на 2-3 години. Якщо після вказаного часу не з’явився який-небудь осад, клапті або помутніння, значить розчин має задовільну змішуваність. Далі слід обробити даним розчином невелику ділянку вирощуваної культури (5-10 кв.м). Якщо протягом двох днів не з’являться сліди опіків або в’янення, то суміш можна визнати придатною до використання. На практиці рослини реагують на неприйнятну суміш вже після 2-7 годин.

Звичайно, в такому випадку втрачається два дні на очікування, але, з іншого боку, така перевірка гарантує безпеку виконання обробки і дозволяє захистити інвестиції в дану культуру.

Коментарі не дозволені.