Виконуючи позакореневе підживлення, не забувайте про три “золоті” правила:

  1. Температура води для приготування робочого розчину повинна бути рівною температурі навколишнього середовища. Не можна виконувати обробку холодною водою, набраною безпосередньо з криниці або свердловини: рослини можуть отримати термічний шок.
  2. Позакореневе підживлення польових, городних і садових культур краще за все виконувати раннього ранку або пізнього вечора. Категорично забороняється виконувати його вдень під яскравим сонцем. Слід пам’ятати про те, що сонце 2,5 години до і 2,5 години після опівдня може, використовуючи краплю робочого розчину як лінзу, обпалити наземні органи рослин. А от вечірня чи ранкова роса ніяким чином на ефективність підживлення не повпливає.
  3. Не виконувати позакореневого підживлення при вітряній погоді, інакше Ви ризикуєте не тільки здоров’ям персоналу, а й здров’ям оброблюваних рослин. В даному випадку обробка буде нерівномірною: на деякі ділянки робочий розчин не потрапить у достатній кількості, а на інші – накладеться двічі, що в результаті може спричинити хімічні опіки рослин.

Коментарі не дозволені.