Фастер


Інтермаг-ФАСТЕР
 
Ад’ювант, що містить антиспінюючі речовини
 
 
ФАСТЕР – багатокомпонентний препарат широкого спектру дії, що підтримує правильне і ефективне здійснення агрохімічних обробок. ФАСТЕР містить поверхнево активні речовини, які зменшують поверхневий натяг розчинів, антиспінюючі речовини з групи полісилоксанів та добавки, які посилюють поглинання поживних речовин з позакореневих добрив і пестицидів, а також підвищують їх ефективність.
 
Завдяки спеціально розробленій технології ФАСТЕР створює “міст” у шарі воску між розчином і тканинами рослин.
 
ФАСТЕР не збільшує ризик фітотоксичності оприскування, викликаного сильним змочуванням рослин. Це дозволяє застосовувати його також у випадку використання багатокомпонентних сумішів пестицидів та позакореневих добрив.
 
 
Сфера дії ад’юванта ФАСТЕР
 
– зменшує створення піни у робочих розчинах;
– збільшує поверхню змочування рослин;
– робить оприскування більш надійним та стійким до змивання опадами;
– зменшує випаровування розчинів з поверхні рослини;
– підвищує ефективність дії пестицидів та позакореневих добрив;
– знижує вартість агрохімічних обробок.
 
 
Рекомендації із застосування ад’юванта ФАСТЕР
 
Препарат застосовується в дозі 50-150 мл/100 л води (концентрація 0,05-0,15%).
 
 
Порядок приготування робочого розчину препарата ФАСТЕР
 
Резервуар оприскувача наповнити водою на 2/3 об’єму і ввімкнути змішування; додати визначену кількість ад’юванта ФАСТЕР – ретельно перемішати; додати позакореневі добрива і препарати для захисту рослин згідно інструкцій. Упаковки з-під ад’юванта ФАСТЕР ретельно промити водою, отриманий розчин залити в оприскувач. Долити воду, виходячи з розрахованого об’єму, розчин перемішати і приступити до оприскування. Допускається додавання ад’юванта в кінці приготування розчину. Робочий розчин використовувати згідно інструкції з застосування ЗЗР та добрив.
 
 

Коментарі не дозволені.